RN60E3742DRSL
MFR.Part #
RN60E3742DRSL
JLCPCB Part #
C3421167
Description
-65℃~+175℃ 250mW 37.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors