P0805E2703FNT
MFR.Part #
P0805E2703FNT
JLCPCB Part #
C4331244
Description
-55℃~+155℃ 200mW 270kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS