RNC60J4423BRR36
MFR.Part #
RNC60J4423BRR36
JLCPCB Part #
C3466212
Description
-65℃~+175℃ 250mW 442kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors