P0805E2550FBT
MFR.Part #
P0805E2550FBT
JLCPCB Part #
C4340231
Description
-55℃~+155℃ 200mW 255Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount