CA000110R00KS73
MFR.Part #
CA000110R00KS73
JLCPCB Part #
C1788307
Package
Plugin,D4.3xL11.7mm
Description
-65℃~+275℃ 10Ω 1W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL11.7mm Through Hole Resistors