P0805E2491BNTF
MFR.Part #
P0805E2491BNTF
JLCPCB Part #
C4004232
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS