P0805E2491BNTD
MFR.Part #
P0805E2491BNTD
JLCPCB Part #
C4162682
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS