P0805E22R1BBT
MFR.Part #
P0805E22R1BBT
JLCPCB Part #
C3961500
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount