P0805E2262BNT
MFR.Part #
P0805E2262BNT
JLCPCB Part #
C4110512
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS