P0805E2100FBT
MFR.Part #
P0805E2100FBT
JLCPCB Part #
C4173715
Description
-55℃~+155℃ 200mW 210Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount