P0805E2000BBT
MFR.Part #
P0805E2000BBT
JLCPCB Part #
C4023144
Description
-55℃~+155℃ 200mW 200Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount