P0805E1912BBT
MFR.Part #
P0805E1912BBT
JLCPCB Part #
C4216569
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount