P0805E1910FNT
MFR.Part #
P0805E1910FNT
JLCPCB Part #
C4355767
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS