P0805E1740FBT
MFR.Part #
P0805E1740FBT
JLCPCB Part #
C4151841
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount