CRCW2512470KJNTG
MFR.Part #
CRCW2512470KJNTG
JLCPCB Part #
C2142952
Description
-55℃~+155℃ 1W 470kΩ 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount