P0805E1503FBT
MFR.Part #
P0805E1503FBT
JLCPCB Part #
C4141865
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount