P0805E1430FBT
MFR.Part #
P0805E1430FBT
JLCPCB Part #
C4288209
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount