P0805E1330FBT
MFR.Part #
P0805E1330FBT
JLCPCB Part #
C4045986
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount