P0805E1330BBT
MFR.Part #
P0805E1330BBT
JLCPCB Part #
C4186071
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount