P0805E1870FNT
MFR.Part #
P0805E1870FNT
JLCPCB Part #
C4338549
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS