P0805E1210FNW
MFR.Part #
P0805E1210FNW
JLCPCB Part #
C4031283
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS