P0805E5000BBT
MFR.Part #
P0805E5000BBT
JLCPCB Part #
C4073687
Description
-55℃~+155℃ 200mW 500Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount