P0805C7322BNT
MFR.Part #
P0805C7322BNT
JLCPCB Part #
C4261632
Description
-55℃~+155℃ 200mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS