Y0793606R600B9L
MFR.Part #
Y0793606R600B9L
JLCPCB Part #
C1465137
Description
-55℃~+125℃ 600mW 606.6Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS