P0805C24R9BBW
MFR.Part #
P0805C24R9BBW
JLCPCB Part #
C3967987
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount