P0805C2343BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805C2343BNT
JLCPCB Part #
C4124793
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 234kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS