P0805C2261BNT
MFR.Part #
P0805C2261BNT
JLCPCB Part #
C4281197
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS