P0805C1503BNT
MFR.Part #
P0805C1503BNT
JLCPCB Part #
C3970077
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS