P0805C1183BNT
MFR.Part #
P0805C1183BNT
JLCPCB Part #
C4234598
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS