P0805C1132BNT
MFR.Part #
P0805C1132BNT
JLCPCB Part #
C3936757
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS