P0805C1102BNT
MFR.Part #
P0805C1102BNT
JLCPCB Part #
C4340569
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS