P0603Y2262BNTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0603Y2262BNTA
JLCPCB Part #
C4307601
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS