RWR74S6040FRS73
MFR.Part #
RWR74S6040FRS73
JLCPCB Part #
C1830388
Description
-55℃~+250℃ 5W 604Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors