P0603K2000FNT
MFR.Part #
P0603K2000FNT
JLCPCB Part #
C4150801
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS