P0603K1874BBT
MFR.Part #
P0603K1874BBT
JLCPCB Part #
C4023928
Description
-55℃~+155℃ 1.87MΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount