P0603E9531BBT
MFR.Part #
P0603E9531BBT
JLCPCB Part #
C4291522
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount