P0402Y6201FNT
MFR.Part #
P0402Y6201FNT
JLCPCB Part #
C3944715
Description
-55℃~+155℃ 6.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS