MCA12060D1021BP500
MFR.Part #
MCA12060D1021BP500
JLCPCB Part #
C1711398
Description
-55℃~+125℃ 1.02kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS