P0402Y5111BNT
MFR.Part #
P0402Y5111BNT
JLCPCB Part #
C4271558
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS