P0402Y4150BNT
MFR.Part #
P0402Y4150BNT
JLCPCB Part #
C4285659
Description
-55℃~+155℃ 415Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS