P0402Y2150PBT
MFR.Part #
P0402Y2150PBT
JLCPCB Part #
C4157669
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount