P0402Y2001BNT
MFR.Part #
P0402Y2001BNT
JLCPCB Part #
C4012788
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS