P0402Y10R0BNT
MFR.Part #
P0402Y10R0BNT
JLCPCB Part #
C4041495
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS