P0402K8763FGT
MFR.Part #
P0402K8763FGT
JLCPCB Part #
C3921911
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 876kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS