P0402H24R9BBT
MFR.Part #
P0402H24R9BBT
JLCPCB Part #
C4012224
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount