P0402H1503BBT
MFR.Part #
P0402H1503BBT
JLCPCB Part #
C4028386
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount