SG73S1ETTP1180D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1ETTP1180D
JLCPCB Part #
C4343240
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS