P0402E3651BNT
MFR.Part #
P0402E3651BNT
JLCPCB Part #
C4198692
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS