P0402E82R5BNT
MFR.Part #
P0402E82R5BNT
JLCPCB Part #
C4042452
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 82.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS