RER75F1R30RC02
MFR.Part #
RER75F1R30RC02
JLCPCB Part #
C1571891
Description
1.3Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance